Zabudowy szklane Łódź

Architektura podlega nieustannemu rozwojowi, a co za tym idzie – licznym modyfikacjom. Ważną rolę zawsze pełniły kwestie oświetlenia, przestrzenności, a także walorów dekoracyjnych. Szkło od wielu stuleci jest wykorzystywane do wykonywania licznych elementów wystroju wnętrz, jednak wciąż pojawiają się nowe pomysły jego zastosowania.

Zabudowy szklane to obecnie jedne z najbardziej popularnych obiektów, jakie są montowane w budynkach oraz na zewnątrz. Stały się powszechne zarówno w biurach czy gabinetach, jak i miejscach użyteczności publicznej, takich jak galerie handlowe, hotele, restauracje bądź muzea, a nawet w domach. Założenie ich to sposób na odizolowanie dowolnej przestrzeni, a także przytłumienie niepotrzebnych dźwięków.

Co przemawia za instalacją paneli ze szkła?

Dla wielu osób główną zaletą zainstalowania paneli jest brak ograniczenia wpadającego światła słonecznego, do którego dochodzi w po postawieniu standardowych ścian. Takie zabudowy sprawiają, że promienie nie tylko swobodnie przez nie wpadają, ale też rozpraszają się w całej przestrzeni. Przekonująca jest także forma, jaką wyróżnia się szklana ściana czy też poręcz na schody. Dla wielu osób to proste, a zarazem estetyczne detale ze względu na odpowiednio wykończone szkło oraz dobre oprawienie, a także wspomniane już, zapewniane przez te obiekty naturalne doświetlenie pokoju.

Warto wspomnieć o prostocie czyszczenia oraz utrzymania tego materiału. Wysokiej jakości, odporna na zarysowania i drobne uszkodzenia oraz odpowiednio zabezpieczona powierzchnia gwarantuje użytkowanie przez wiele lat. Taką zabudowę łatwo dopasować do klimatu każdego wnętrza, ponieważ odnajdzie się zarówno w pomieszczeniach stylizowanych na industrialne, jak i w przestrzeniach, w których przeważa minimalizm.

Szklane zabudowy i nie tylko

Popularność tych paneli stale przybiera na sile, przez co też ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Aktualnie są to nie tylko zabudowy do wnętrz, ale też do balkonów, które nie ograniczają widoku na zewnątrz. Często wykonuje się także kabiny prysznicowe, a także balustrady czy panele do kuchni ze szkła. Te same elementy nadadzą się na przejściowe drzwi, a nawet ściany, stanowiące dodatkową ochronę powierzchni oraz nadające im ciekawy efekt wizualny.

Każdy klient ma inną wizję – personalizowanie zamówień na zabudowy szklane

Wiemy, że każdy klient ma indywidualne potrzeby oraz oczekiwania, dlatego też w przypadku jakichkolwiek wątpliwości oraz pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami naszej placówki WonderGlass w Łodzi. Z naszych usług dotyczących realizacji na balustrady oraz panele szklane do kuchni, salonu oraz innych pomieszczeń korzystają zarówno firmy, jak i osoby prywatne, ponieważ potrafimy szczegółowo doradzić w wyborze odpowiedniego produktu.

Zabudowy są wykonywane na wymiar, przy czym uwzględnia się ich wielkość, grubość i przeznaczenie, czyli miejsce, w jakim się znajdą, a także pozostałe detale, które pozwolą nam na doprecyzowanie zamówienia. Oferujemy usługi matowienia powierzchni oraz umieszczania na szkle dodatkowych zdobień, takich jak grafiki.

Zapraszamy do kontaktu