Balustrady szklane

Balustrady szklane samonośne jak i w profilu dolnym nadają pomieszczeniom nowatorski design oraz świetnie komponują się z każdym wnętrzem.Wykonujemy również balustrady na słupkach ze stali nierdzewnej z wypełnieniem szklanym mlecznym lub bezbarwnym. Balustrady wykonane są z najwyższej jakości szkła o bardzo dużej odporności, dlatego nawet bardzo silne uderzenie nie grozi zbiciem czy pęknięciem. Balustrada wykonane są ze szkła hartowanego oraz laminowanego.Wykonujemy również balustrady ze szkła giętego. Jesteśmy w stanie dopasować rodzaj oraz kształt szkła do wymagań Naszych klientów. Polecamy balustrady szklane Lublin balustrady szklane Łódź balustrady szklane Warszawa balustrady szklane Pruszków

Wiele domów jednorodzinnych posiada duże i piękne tarasy. Ich właściciele widzą w nich pewne wykończenie całej inwestycji i swoistą wizytówkę ich domu. Oczywiście bardzo ważnym elementem jest balustrada. Musi być ona nie tylko bezpieczna, ale również ładnie i reprezentacyjnie wykonana . Coraz częstszym wyborem są szklane balustrady. Dają one jednocześnie poczucie bezpieczeństwa, są innowacyjne i dają możliwość podziwiania kwiatów posadzonych na tarasach.

Balustrady szklane pozwalają również na podziwianie widoków w czasie siedzenia na tarasie. Kolejnym plusem jest możliwość opalania się na tarasie w dowolnym momencie dnia bez cienia wynikającego z zabudowanych balustrad lub pasków na skórze, które tworzą się przy poręczach utworzonych z poprzeczek. Jak widać balustrady szklane są idealnym rozwiązaniem do nowoczesnych domów i przypadną na pewno do gustu wymagającym właścicielom domów. No i piękne kompozycje kwiatowe na tarasach będą cieszyć nie tylko nasze oczy ale również sąsiadów i przechodniów.

Zapraszamy również do artykułu , który powstał przy naszej współpracy na temat balustrad szklanych.

Szklane balustrady balkonowe, tarasowe i we wnętrzach

Zadzwoń do nas i wyślij zapytanie ofertowe:

Telefony:

(+48) 515 793 867

E-mail: biuro@wonderglass.pl