Drzwi szklane Warszawa i okolice

Do tego typu drzwi stosujemy najwyższej jakości hartowane szkła posiadające wszelkie niezbędne atesty. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. szkło matowe, satynowe, bezbarwne i wielokolorowe jak również z grafiką , o standardowej grubości 8,10, 12 mm. W komplecie z drzwiami szklanymi znajdują się zawiasy i uchwyty. Idąc z duchem czasu rozszerzyliśmy naszą ofertę o drzwi szklane w stylu loftowym .Oferujemy drzwi szklane z czarnymi szprosami oraz w czarnych ramach. Stosujemy rozwiązania dostosowując się technicznie do Państwa potrzeb i wystroju wnętrza. Drzwi szklane mogą być mocowane do ściany lub podłogi oraz występować mogą jako drzwi przesuwne w różnych systemach.

Wewnętrzne drzwi szklane

Wiele biurowców ceni sobie jak największe przestrzenie i przestronność. Można ją uzyskać przez niezamykanie pomieszczeń. Ale oczywiście może to sprawiać również wiele problemów, dlatego też wielu przedsiębiorców decyduje się na uzyskanie wyciszenia poprzez wprowadzenie ścian, ale zamiast drewnianych drzwi decyduje się na drzwi szklane. Dzięki nim można uzyskać przestrzeń, ale jednocześnie poszczególne pomieszczenia mają swoją prywatność i wyciszenie. Jednocześnie w ten sposób uzyskujemy prestiżowe i eleganckie wnętrze. W wielu nowoczesnych przedsiębiorstwach, drzwi szklane stają się standardem. Jest to bardzo wartościowe rozwiązanie do firm i zaczyna być stosowana w coraz większej ilości przedsiębiorstw. Również wiele sklepów zaczyna stosować drzwi szklane jako wejście do sklepu, które bardzo dobrze współgra ze szklaną witryną. Jest to dobre rozwiązanie pozwalające na pełną zgodność wystroju. W przypadku takich drzwi wejściowych nie trzeba się też martwić o bezpieczeństwo, ponieważ stosowane jest do tego specjalne grube, hartowane szkło, które zapewnia bezpieczeństwo.

Drzwi szklane można zamontować również w domu lub mieszkaniu. Ta uniwersalność pozwala na zastosowanie ich w wielu typach pomieszczeń. Skutecznie pomogą też doświetlić wnętrze. Pasują do rozmaitych aranżacji, używa się ich zarówno w eleganckich pokojach, jak i przy wystrojach w stylu nowoczesnym. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie drzwi szklanych we wnętrzach pozbawionych okien. Mogą wtedy korzystnie wpłynąć na przestrzeń. Świetnie sprawdzą się w łazienkach, ponieważ cechują się większą odpornością na wilgoć, niż ich drewniane odpowiedniki. Poza tym skrzydło szklane wygląda naprawdę efektownie i przyciąga wzrok.

Drzwi szklane w systemach przesuwnych

Jeśli zależy Ci na tym, aby drzwi wewnętrzne nie zajmowały za dużo miejsca (lub go nie masz), wybierz systemy przesuwne! To rozwiązanie, które niesie za sobą bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Tego rodzaju modele są proste i bezpieczne w obsłudze. Doskonale sprawdzą się w miejscach, w których przebywają m.in. dzieci, osoby o ograniczonej sprawności ruchowej czy seniorzy. Ponadto dzięki tym modelom zyskasz optyczne powiększenie wnętrza i więcej światła, pomieszczenie będzie wydawało się jaśniejsze i przestronniejsze. Szklane drzwi przesuwne znakomicie sprawdzą się w pomieszczeniach o niewielkim metrażu.  Terminowo i w konkurencyjnych cenach wykonamy dla Ciebie szklane drzwi na każdy wymiar! Oprócz tego możesz liczyć na obsługę posprzedażową i serwis.Z chęcią doradzimy i wspomożemy Cię na każdym etapie realizacji projektu.

Polecamy panele szklane w Warszawie, a także lustra na wymiar w Łomiankach.

Zadzwoń do nas i wyślij zapytanie ofertowe:

Telefony: (+48) 515 793 867

E-mail: biuro@wonderglass.pl