Blaty szklane Warszawa i okolice

Blaty szklane w ostatnim czasie stały się bardzo popularne, są niezwykle eleganckie i efektowne. Zaletą takiego blatu jest nowoczesny design oraz oryginalność. Mogą być wspaniałą ozdobą zarówno w małych pomieszczeniach jak i przestronnych wnętrzach.

Wszystkie blaty wykonujemy ze szkła hartowanego, o grubości od 10 mm- może to być zarówno blat kuchenny, barek, pod umywalkę w łazience i wiele innych. Blaty tego typu są twarde i odporne na zarysowania, są w pełni bezpieczne i bardzo wytrzymałe.

Każda jadalnia w rodzinnych domach musi mieć swój piękny, duży, rodzinny stół. Posiłek jest bardzo ważnym elementem dnia i jedzenie go wspólnie z rodziną sprawia, że jest on specjalnie celebrowany. Dlatego też do wyboru stołu do jadani trzeba się przygotować i dobrze zastanowić. Ostatnio bardzo popularne staje się stoły ze szklanymi blatami. Są one na pewno bardzo innowacyjne i ciekawe. Co prawda utrzymanie ich w czystości, szczególnie w przypadku rodzin z małymi dziećmi, jest szczególnie trudne, ale ma on o wiele więcej zalet. Pięknie prezentuje się w każdej jadalni. Fakt, że jest to szklany blat, sprawia, że przestrzeń wydaje się być większa i jaśniejsza. Szklane blaty są również bardzo eleganckie i wytworne, żeby pięknie się prezentowały nie trzeba już żadnego obrusu, wystarczy jakieś mały bieżnik. No i oczywiście ta prezencja szklanych blatów sprawia, że wszyscy goście na pewno pozazdroszczą nam takiego stołu i czym prędzej udadzą się do sklepu, aby zmienić swoje stoły w jadalniach.
Również wykonujemy daszki szklane, kabiny prysznicowe w Warszawie, Wołominie, Żyrardowie i okolicach!

Zadzwoń do nas i wyślij zapytanie ofertowe:
Telefony:
(+48) 515 793 867
E-mail: biuro@wonderglass.pl