Druk na szkle Warszawa i okolice

Nowoczesny druk pozwala na to, aby nanosić na szkło najróżniejszą grafikę. Jest to ciekawa forma dekoracji stosowana w różnych aranżacjach. Znajduje świetne zastosowanie zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Proponowana przez nas usługa pozwala na to, aby umieścić na takim podłożu własne zdjęcie lub skorzystać z gotowego bądź specjalnie opracowanego wzoru.

Grafika na szkle nie ogranicza się tylko do fototapety naklejonej na szklany panel, wykonujemy również nadruki na szklanych panelach w technologii UV co daje nam uzyskanie nadruku na tafli nawet o rozmiarze 2mx3m , jest to nadruk bardzo wysokiej jakości i daje niepowtarzalny efekt na szkle.

Zalety druku na szkle

Umieszcza na szkle grafika zachowuje swoją pierwotną kolorystykę pomimo działania promieni słonecznych i jest odporna na zmiany temperatury, wilgoć oraz ścieranie. Sprawia przy tym wrażenie bardzo realistycznej.

Bezpośredni druk na szkle wykonujemy przy użyciu specjalnej maszyny od strony, która np. będzie przylegała do ściany. Gwarantujemy precyzję i profesjonalizm podczas realizacji wszystkich zleceń oraz dostosowaniu materiału do wymogów technicznych.

Panele szklane z nadrukiem będą prezentować się bardzo efektownie m.in. w kuchni na jednej ze ścian czy w łazience na kabinie prysznicowej, dzięki czemu uzyska się niezwykły efekt połączenia barwnej estetyki z intymnością.

Proponowany przez nas druk wykonywany jest na zlecenia m.in. dekoratorów wnętrz. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia oraz najwyższą jakość i terminowość usług świadczonych w konkurencyjne ceny. Zapewniamy też obsługę posprzedażową i serwis.
Polecamy szklane panele kuchenne Łódź szkło kuchenne ŁódźZadzwoń do nas i wyślij zapytanie ofertowe:

Telefony: (+48) 515 793 867

E-mail: biuro@wonderglass.pl