Szklane panele kuchenne Warszawa i okolice

W ostatnich latach wykorzystanie szkła w kuchni zyskało nową formę w postaci szklanych paneli kuchennych. Jest to tworzywo eleganckie, nowoczesne, szybko się je czyści a przede wszystkim stanowi funkcję ochronną przed zabrudzeniami. Montaż szklanych paneli jest szybki i czysty. W naszej ofercie mamy hartowane szkło lakierowane o grubości 4mm lub 6mm w olbrzymiej gamie barw. Pozwala to zamontować panele szklane również nad kuchenką, ponieważ są odporne na ciepło wydzielane przez płytę indukcyjną lub palniki gazowe. Szklane panele kuchenne można również wykonać z grafiką, okleić fototapetą, dzięki czemu kuchnia sprawia wrażenie ciekawszej. Fototapety mają również tę zaletę, że można je zawsze wymienić na inne. Szklane panele mają również zastosowanie w łazienkach zamiast glazury na ścianie. Coraz bardziej popularne stają się szklane panele mocowane na ścianie za telewizorem.

Zamontowanie w kuchni paneli szklanych pozwala na optyczne powiększenie pomieszczenia. Szkło doskonale odbija światło i pozwala na stworzenie ciekawego efektu – Twoja kuchnia sprawi wrażenie większej. Ma to szczególne znaczenie dla osób ceniących sobie poczucie przestrzeni. Jeszcze bardziej widać to we wnętrzach urządzonych w jasnych kolorach. Panele szklane do kuchni pomogą stworzyć nowoczesny design przy zachowaniu eleganckiej i schludnej formy.

Kuchnia jest pomieszczeniem, które w naturalny sposób bardzo szybko się brudzi. Na szczególne zanieczyszczenie narażona jest ściana przy piecu, zlewozmywaku czy też blacie roboczym. Tam zawsze coś chlapnie, a to wykipi, a miejsca te są zazwyczaj zanieczyszczone najszybciej po remoncie, malowaniu czy nawet po generalnym sprzątaniu kuchni. Dlatego też ogromnym ułatwieniem pracy i sprzątania po niej są szklane panele i blaty kuchenne. Nie dość, że brud nie wchodzi z nimi w różne interakcje to można je niezwykle szybko wymyć.Panele szklane pomagają zaoszczędzić czas, który wcześniej był wykorzystywany na żmudne doczyszczanie każdego zakamarka. Ze względu na to, że są one coraz bardziej atrakcyjne i coraz częściej używane producenci szklanych blatów kuchennych decydują się na tworzenie ich w najróżniejszych wzorach. Bardzo popularne są rozmaite grafiki, które można odpowiednio dobrać do aranżacji wnętrza, by całość prezentowała się stylowo i współgrała ze sobą. Stają się one zatem bardzo ładnym wykończeniem kuchni i jej największym atutem. Nie dość, że praktyczne, nowoczesne to jeszcze modne i eleganckie. Po prostu nie można im nic zarzucić i naprawdę chce się je mieć panele szklane i planować z nimi remont kuchni. Dla takiego ułatwienia na pewno opłaca się go robić i zmieniać nawet całą kuchnie i jej układ.

Panele szklane – co jeszcze musisz o nich wiedzieć?

Najważniejsze jest to, że firma WonderGlass do produkcji paneli szklanych wykorzystuje najwyższej jakości materiały, w tym szkło. Dzięki temu nasze produkty są wytrzymałe i spełniają wysokie standardy pod kątem estetyki. Zapewniamy duży wybór kształtów i kolorów, ponieważ każdy panel szklany przycinamy, na wymiar. To z kolei sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania wszystkich klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Zazwyczaj do montażu paneli szklanych używa się specjalnych klejów, przez co całość stanowi trwałą i stabilną konstrukcję.
Obecnie panele szklane pełnią funkcję ochronną, a przy okazji – dekoracyjną. Jest to nowoczesna alternatywa dla glazury, która do niedawna gościła w każdej kuchni. Nasze produkty są łatwe w utrzymaniu w czystości i to bez konieczności stosowania specjalistycznych środków chemicznych. Dzięki temu pomieszczenie zawsze wygląda atrakcyjnie i schludnie.
Polecamy montaż paneli szklanych w każdym domu, niezależnie od panującego w nim stylu. Pragniesz stworzyć przyjemną dla oczu aranżację kuchni? Wykorzystaj produkty ozdobne od WonderGlass! Gwarantujemy szybką realizację zamówienia, przystępne ceny i satysfakcję z uzyskanego efektu. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie sporządzenia projektu i jego późniejszej realizacji.

Polecamy kabiny prysznicowe, daszki szklane. Wykonujemy zabudowy szklane na terenie Warszawy, Żyrardowa, Wołomina i okolic.

Zadzwoń do nas i wyślij zapytanie ofertowe:
Telefony:
(+48) 515 793 867
E-mail: biuro@wonderglass.pl