Glassbalustrader

Glassbalustrader samonośne jak i w profilu dolnym nadają pomieszczeniom nowatorski design oraz świetnie komponują się z każdym wnętrzem.Rekkverk wykonane są z najwyższej jakości szkła o bardzo dużej odporności, Derfor, selv en meget sterk innvirkning på ingen fare brudd eller ruptur. Balustrada wykonane są ze szkła hartowanego oraz laminowanego.Wykonujemy również balustrady ze szkła giętego. Vi er i stand til å matche den typen og formen på glasset til kravene til våre kunder. Vi anbefaler balustrady szklane Lublin balustrady szklane Łódź balustrady szklane Warszawa balustrady szklane Pruszków

Wiele domów jednorodzinnych posiada duże i piękne tarasy. Ich właściciele widzą w nich pewne wykończenie całej inwestycji i swoistą wizytówkę ich domu. Oczywiście bardzo ważnym elementem jest balustrada. Musi być ona nie tylko bezpieczna, ale również ładnie i reprezentacyjnie wykonana . Coraz częstszym wyborem są szklane balustrady. Dają one jednocześnie poczucie bezpieczeństwa, są innowacyjne i dają możliwość podziwiania kwiatów posadzonych na tarasach.

Glassbalustrader pozwalają również na podziwianie widoków w czasie siedzenia na tarasie. Kolejnym plusem jest możliwość opalania się na tarasie w dowolnym momencie dnia bez cienia wynikającego z zabudowanych balustrad lub pasków na skórze, które tworzą się przy poręczach utworzonych z poprzeczek. Jak widać balustrady szklane są idealnym rozwiązaniem do nowoczesnych domów i przypadną na pewno do gustu wymagającym właścicielom domów. No i piękne kompozycje kwiatowe na tarasach będą cieszyć nie tylko nasze oczy ale również sąsiadów i przechodniów.

Zadzwoń do nas i wyślij zapytanie ofertowe:

Telefoner:

(+48) 515 793 867

E-post: biuro@wonderglass.pl