plateaux de verre

plateaux de verre w ostatnim czasie stały się bardzo popularne, sont élégantes et glamour. L'avantage de ce sommet est une conception moderne et l'originalité. Ils peuvent être une grande décoration à la fois de petites chambres et un intérieur spacieux.

Tous les dessus sont en verre trempé, épais 10 mm- może to być zarówno blat kuchenny, bar, sous l'évier de la salle de bain et beaucoup d'autres. Comptoirs de ce type sont dur et résistant aux rayures, sont complètement sûrs et très durable.

Każda jadalnia w rodzinnych domach musi mieć swój piękny, duży, rodzinny stół. Posiłek jest bardzo ważnym elementem dnia i jedzenie go wspólnie z rodziną sprawia, że jest on specjalnie celebrowany. Dlatego też do wyboru stołu do jadani trzeba się przygotować i dobrze zastanowić. Ostatnio bardzo popularne staje się stoły ze szklanymi blatami. Są one na pewno bardzo innowacyjne i ciekawe. Co prawda utrzymanie ich w czystości, szczególnie w przypadku rodzin z małymi dziećmi, jest szczególnie trudne, ale ma on o wiele więcej zalet. Pięknie prezentuje się w każdej jadalni. Fakt, że jest to szklany blat, sprawia, że przestrzeń wydaje się być większa i jaśniejsza. Szklane blaty są również bardzo eleganckie i wytworne, żeby pięknie się prezentowały nie trzeba już żadnego obrusu, wystarczy jakieś mały bieżnik. No i oczywiście ta prezencja szklanych blatów sprawia, że wszyscy goście na pewno pozazdroszczą nam takiego stołu i czym prędzej udadzą się do sklepu, aby zmienić swoje stoły w jadalniach.

Zadzwoń do nas i wyślij zapytanie ofertowe:

Téléphones:

(+48) 515 793 867

E-mail: biuro@wonderglass.pl