Glassbalustrader

Glassbalustrader samonośne jak i w profilu dolnym nadają pomieszczeniom nowatorski design oraz świetnie komponują się z każdym wnętrzem.Rekkverk wykonane są z najwyższej jakości szkła o bardzo dużej odporności, Derfor, selv en meget sterk innvirkning på ingen fare brudd eller ruptur. Balustrada wykonane są ze szkła hartowanego oraz laminowanego.Wykonujemy również balustrady ze szkła giętego. Vi er i stand til å matche den typen og formen på glasset til kravene til våre kunder. Vi anbefaler glassbalustrader Lublin glass båt rekkverk Glass rekkverk Warszawa balustrady szklane Pruszków

Wiele domów jednorodzinnych posiada duże i piękne tarasy. Ich właściciele widzą w nich pewne wykończenie całej inwestycji i swoistą wizytówkę ich domu. Oczywiście bardzo ważnym elementem jest balustrada. Musi być ona nie tylko bezpieczna, ale również ładnie i reprezentacyjnie wykonana . Coraz częstszym wyborem są szklane balustrady. Dają one jednocześnie poczucie bezpieczeństwa, są innowacyjne i dają możliwość podziwiania kwiatów posadzonych na tarasach.

Glassbalustrader pozwalają również na podziwianie widoków w czasie siedzenia na tarasie. Kolejnym plusem jest możliwość opalania się na tarasie w dowolnym momencie dnia bez cienia wynikającego z zabudowanych balustrad lub pasków na skórze, które tworzą się przy poręczach utworzonych z poprzeczek. Jak widać balustrady szklane są idealnym rozwiązaniem do nowoczesnych domów i przypadną na pewno do gustu wymagającym właścicielom domów. No i piękne kompozycje kwiatowe na tarasach będą cieszyć nie tylko nasze oczy ale również sąsiadów i przechodniów.

Ring oss og send forespørsel:

Telefoner:

(+48) 515 793 867

E-post: biuro@wonderglass.pl